Nie posiadasz pluginy flash. Aby go scišgnšć kliknij tutaj.

Leopolis - kancelaria prawna
Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw
Skontaktuj sie z nami

ul. Św. Mikołaja, 8-11 lok.14
50-125, Wrocław

 tel. +48 (71) 341-91-45

tel./fax +48 (71) 344-85-21 

tel.kom. +48 505 030 811

Skype: leopolis_wroclaw 

E-mail: [email protected]
http://www.leopolis-ukraina.pl

Wersja niemiecka deutsche version
Wersja angielska english version

 

O kancelarii

SZANOWNI PAŃSTWO

 

Witamy na stronie Ukraińsko-Polskiej Kancelarii LEOPOLIS powstałej we Wrocławiu  w celu zapewnienia firmom z Polski, Niemiec i innych Krajów Unii Europejskiej kompleksowej obsługi w zakresie prawa ukraińskiego oraz dla realizacji konkretnych spraw i wykonania zadań na Ukrainie.

 

Kancelaria LEOPOLIS zapewnia swoim klientom unikalną, całościową obsługę prawną, wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz realne możliwości Ukraińskiej Kancelarii Prawnej LEOPOLIS działającej na Ukrainie od 1994 roku na podstawie Licencji Ministerstwa Sprawiedliwości Ukrainy nr  1-2318 z  23 września 1994 roku.

 

Działając we Wrocławiu – w samym centrum Europy -  Kancelaria LEOPOLIS jest w stanie bezpośrednio udostępnić Klientom z Polski, Niemiec i innych europejskich krajów  informacje oraz usługi z zakresu prawa ukraińskiego, niezbędne do planowania i prowadzenia działalności gospodarczej na Ukrainie – wykorzystania dużych możliwości rynku wschodniego.

 

Specjalizujemy się w dziedzinie prawa gospodarczego, jak również zajmujemy się sprawami związanymi z prawem cywilnym i administracyjnym.

 

Wieloletnia obsługa prawna ukraińskich, polskich i innych europejskich firm oraz projektów pozwala nam opierać się na własnych doświadczeniach, świadcząc usługi o najwyższej jakości..

 
Chętnie nawiążemy współpracę zarówno z podmiotami gospodarczymi, które zmierzają do rozpoczęcia swojej działalności na Ukrainie, jak i z  firmami które już prowadzą taką działalność i mają do rozwiązania specyficzne problemy prawne.

 

Pośród naszych klientów będą też mile widziane polskie Kancelarie Prawne, które będą chciały zapewnić swoim Klientom usługi z zakresu prawa ukraińskiego.  

    

Klientami Kancelarii Prawnej LEOPOLIS są już od lat znane polskie firmy, jak też pochodzące z innych krajów Europy, prowadzące swoją działalność w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej.

 

W przypadku obsługi firm konkurentów w specjalny sposób dbamy o zachowanie tajemnicy zawodowej.

 

Naszą główną misją jest promowanie współpracy pomiędzy Ukrainą i Polską oraz  Republiką Federalną Niemiec i innymi krajami Unii Europejskiej.

 

W tym celu do naszej oferty dołączamy organizacje i prowadzenie konferencji, seminariów oraz szkoleń w dziedzinie prawa ukraińskiego oraz Polsko-Ukraińskiej Współpracy Gospodarczej.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 

strona główna | o kancelarii | zakres usług | produkty | procedury rejestracyjne | due diligence na Ukrainie
DESIGN 2006 OKINET ( FDESIGN )